Проект "Розвиток сучасних громад. Простір/ Планування/ Залучення"

Процес децентралізації в Україні допомагає створенню та розвитку об'єднаних територіальних громад, сприяє взаємодії та співпраці урядових та неурядових організацій і об'єднань для досягнення спільної мети: стійкого рівномірного розвитку всієїї території України і зокрема нових територіальних утворень - об'єднаних територіальних громад.

Перед громадами щодня виникають нові виклики, які вимагають застосування нових знань та навичок, вирішення нових задач та налагодження великого кола процесів.
Вимоги публічності та прозорості прийняття рішень також зростають, як і можливості їх задовольнити.

 

Проект пропонує застосування партисипативного планування громадських просторів з урахуванням місцевого контексту, особливостей громади та залученням студентів-архітекторів.


Проект складається з трьох частин:

 

1
Муніципальна архітектурна практика для студентів-архітекторів

2
Підвищення компетенцій ОТГ в плануванні громадських просторів

3
Партисипативне планування публічних просторів в об'єднаних територіальних громадах


Проект "Розвиток сучасних громад. Простір/Планування/Залучення" реалізується в 2019 році в Україні  польською фундацією "Інший простір" (Fundacja Inna Przestrzeń) у співпраці з громадською організацією "Гадяч дружній".

 

Проект співфінансується в рамках програми польської співпраці в галузі розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.