Про нас

Ми - молода, дружня команда активних мешканців Гадяча.

Наша мета - проводити разом дозвілля цікаво та змістовно, долучати до активного способу життя, відкривати нові можливості для розвитку нашого міста та покращення наших навколиць.
Кожен з нас - повноцінний мешканець міста. Наші вулиці - це спільний дружній простір! Давайте разом його вдосконалювати)

 


Наші партнери:

Гадяцьке училище культури
ім. І.П.Котляревського

Гадяцька центральна районна бібліотека ім.Л.Українки

Наші спонсори:

Група компаній "Універсал"


Участь в Семінарі  "Кращі практики самоврядування. Демократія участі" 

26-27 липня 2016 року представники ГО "ГАДЯЧ ДРУЖНІЙ" Лариса Максимів та Наталія Денисенко відвідали семінар "Кращі практики самоврядування. Демократія участі" для органів місцевого самоврядування, державних адміністрацій та громадських активістів Полтавської області, який відбувся у с.Копили Полтавського району. 

На семінарі нам розповідали, як використовувати кращі практики місцевого самоврядування для розвитку своїх громад та складати проектні заявки, націлені на вирішення проблем у своїх громадах.
Тренерами семінару були чудові люди: Ганна Кіященко, Віктор Бобиренко, Ірина Гарець -https://www.facebook.com/groups/TheatreOCD/?fref=ts , vk.com/club102227184.
Організатори семінару: Полтавська філія Суспільної служби України http://ssu-poltava.org
Ми приємно здивовані, що в семінарі взяли участь люди різної вікової категорії, які працюють у різних державних структурах та представники студентських парламентів Полтави та Харкова. Радує те, що ми всі ідемо до однієї мети - "Покращити нашу рідну домівку - Україну".
Ми зробили висновок: якщо ми всі будемо діяти та співпрацювати разом, то зможемо досягти немалих успіхів для покращення життя в нашому місті!
Такі подорожі та навчання - надихають на активну роботу і підказують цікаві шляхи для реалізації ідей))
Фотозвіт тут: https://vk.com/album-109887600_234384607